ZİYARET

“Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl Şanlıurfa’da okul ziyaretlerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yapılan ziyaret ile birlikte kıyafet ve kitap yardımında yaklaşık 55.000 öğrenciye ulaşıldı, su sorunu olan 41 okula su kuyusu açıldı.

“Eğitim İçin Her Şey” projesi kapsamında 2016 yılında Şanlıurfa’ya gerçekleştirilen ilk ziyaret ile 10.000 öğrenciye kışlık mont ve bot ile 20.000 öğrenciye kitap yardımında bulunan Rabve Vakfı, ülkenin dört bir yanındaki çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla oluşturduğu sosyal sorumluluk projesi ile 2023 yılına kadar 600 okul ve 250.000 öğrenciyeulaşmayı hedefliyor.

Bugüne dek Şanlıurfa’da 6 ilçe, 180 köy ve 400 okula ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyen Recep Palamut; “Şanlıurfa’da ziyaret gerçekleştirdiğimiz 400 okulun binlerce pırıl pırıl öğrencisinin eğitimine katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Elimizdeki imkanlarla çocuklarımızın bu zorlu kış şartlarında hak ettikleri eğitimi almalarını istiyoruz. Dezavantajlı bölgelere desteklerimiz artarak devam edecek. Aynı zamanda yardımlarımızın sürdürülebilir bir modelde olması için çaba harcıyoruz.” dedi.

“Şanlıurfa’da ziyaret gerçekleştirdiğimiz 400 okulun yüzlerce pırıl pırıl öğrencisinin eğitimine katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Elimizdeki imkanlarla çocuklarımızın bu zorlu kış şartlarında hak ettikleri eğitimi almalarını istiyoruz. Dezavantajlı bölgelere desteklerimiz artarak devam edecek. Aynı zamanda yardımlarımızın sürdürülebilir bir modelde olması için çaba harcıyoruz.”

- Recep PAlamut

Fotoğraf

GALERİSİ