Işınlanmaya Hazır Mısınız?

Rabve Vakfı ve Palamut Group Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut; Hilvan Gençlik Merkezi, Siverek Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi ve Viranşehir Fen Lisesi’nde “Işınlanmaya Hazır Mısın?” konseptli dijital dönüşüm ve sanal dünya hakkında konferanslar gerçekleştirdi.

Berekete Vesile Olan Bayram

Bağışçılarımızın bize emanet ettiği yurtiçi kurbanları Adıyaman Gölbaşı’ndaki depremzedelerimize ulaştı. Depremzedelerimizin sofralarında kalplerimizi birleştirdik, umut olduk. Yurtdışı kurbanlarımız da yine İslami usullere uygun şekilde kesilerek Nijer bölgesinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırıldı.

Şimdi Destek Olma Zamanı!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve yaklaşık 10 ili etkileyen yıkıcı depremin ilk gününden itibaren Rabve Vakfı olarak organize bir biçimde topladığımız yardımları bölgeye ulaştırma seferberliğinde bulunduk.

2022 Kasım Okul Ziyaretlerimiz

2022 KASIM OKUL ZİYARETLERİMİZ​ “EĞİTİM İÇİN HER ŞEY” PROJESİYLE KAPSAMINDA YİNE ŞANLIURFA’DAYDIK Rabve Vakfı ; “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da yine bir grup ziyareti gerçekleştirdi. Yapımı tamamlanan çok amaçlı salonlarımızın açılışları yapıldı. Rabve Vakfı “Eğitim İçin Her Şey” projesi kapsamında Şanlıurfa’da 2-5 Kasım tarihlerinde 25 kişilik bir ekiple okulları ziyaret eden Rabve […]

2021 Aralık Ayı Şanlıurfa Ziyareti

“Eğitim İçin Her Şey” diyerek çıktığımız bu yolculukta 1-3 Aralık tarihlerinde yeniden Şanlıurfa’daydık. Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle bir süredir ayrı kaldığımız Şanlıurfa’daki öğrencilerimiz ile kaldığımız yerden aynı hevesle ve kavuşmanın verdiği mutlulukla bir araya geldik.

Eğitim İçin Her Şey Projesi Ödül Aldı

Eğitim İçin Her Şey Projesi ile Rabve Vakfı, TİSK (Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu) 2018 – Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kobi Büyük Ödülüne layık görüldü.

Siverek’te ihtiyaç sahibi öğrencilere mont ve ayakkabı yardımı yapıldı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Uluslararası Yardım Vakfı (RABVE) eğitim alanında sosyal projeleri kapsamında soğukların bastırması ve kış mevsiminin gelmesiyle beraber, “Eğitim için her şey” projesi kapsamında yüzlerce ihtiyaç sahibi öğrenciye kışlık mont ve ayakkabı yardımı yaptı. RABVE Vakfı gönüllüleri tarafından okul okul gezilip dağıtılan yardımlarda, engelli öğrenciler unutulmadı.

Eğitim İçin Herşey

‘İyilik…’, asidi kaçmış kola şişesi kıvamındaki bireyin “N’aaber?” sorusuna verilen bayık cevap değildir! iyilik, insanlık sanatıdır!.. Vicdanın tonudur… Mutluluğun yoludur…