RAMAZAN BEREKETİNE ORTAK OLMAK İSTERSENİZ

ZEKÂT VE SADAKALARINIZI IHTIYAÇ SAHIPLERINE ULAŞTIRABILIRSINIZ

Türkiyeli yardımseverlerin zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyoruz. Siz de zekât ve sadakalarınızı Rabve Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

KUMANYA BAĞIŞLAYABILIRSINIZ

Kumanyalarınızı bizimle muhtaçlara ulaştırabilirsiniz.

YETIMLERI MADDI OLARAK DESTEKLEYEBILIR VEYA BAYRAMLIK HEDIYE EDEBILIRSINIZ

Bir çocuğun bayramlık giysi bedeli 80 TL’dir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yetimlere ve ailelerine destek olunacak, yetimlere eğitim ve kırtasiye yardımları yapılacak, bayramlık giysiler hediye edilecek, ihtiyaç tespit edilen durumlarda yetimler için nakdi yardımlarda bulunulacaktır. Siz de dilediğiniz sayıda yetime bayramlık hediye edebilirsiniz.

GIDA BANKACILIĞI ILE VERGI MUAFIYETINDEN YARARLANABILIRSINIZ

Kurum ve işletmeler gıda bankacılığı kapsamında vakfımıza bağış yapabilir ve yaptıkları bu yardımları gider olarak vergiden düşebilirler. Kurum ve işletmelerin gıda, temizlik, giyecek ve yakacak maddesi yardımları gıda bankacılığı kapsamında değerlendirilebilir. Yapacağınız yardımların bu kapsamda değerlendirilebilmesi için bağışların faturalandırılması, sevk irsaliyesi ve faturanın Rabve Vakfı adına düzenlenmesi gerekir. Gıda bankacılığı hakkında detaylı bilgi için 0 212 671 37 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.