Görsel Galeri

Ziyaret

2021 Aralık Ayı Şanlıurfa Ziyareti

“Eğitim İçin Her Şey” diyerek çıktığımız bu yolculukta 1-3 Aralık tarihlerinde yeniden Şanlıurfa’daydık. Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle bir süredir ayrı kaldığımız Şanlıurfa’daki öğrencilerimiz ile kaldığımız yerden aynı hevesle ve kavuşmanın verdiği mutlulukla bir araya geldik.

Daha Fazlası »
Ziyaret

2017 Eylül Okul Ziyaretimiz

Rabve Vakfı ; “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da birçok okula ziyaret gerçekleştirdi. Birçok öğrencinin ihtiyacı karşılandı.

Daha Fazlası »
Ziyaret

2017 Kasım Okul Ziyaretlerimiz

Rabve Vakfı ; “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da 17 okula daha ziyaret gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl yapılan ziyaret ile birlikte kıyafet ve kitap yardımında yaklaşık 45.000 öğrenciye ulaşıldı, su sorunu olan 25 okula su kuyusu açıldı.

Daha Fazlası »
Ziyaret

2018 Nisan Ziyaretler

Rabve Vakfı “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da 95 okula ziyaret gerçekleştirdi. 12-13 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında ise Suruç Harmanalan Orta Okulu ve Sucuhan Şehit İsmail Alıcı İlk ve Orta Okullarının yemekhanesinin açılışı da yapıldı. Rabve Vakfı ; 5 yılda 250 okul ve 100.000 öğrenciye ulaşma hedefine bir adım daha yaklaştı.

Daha Fazlası »

Şanlıurfalı Öğrenciler İstanbul’da Ağırlandı

Rabve Vakfı “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Şanlıurfa’dan 43 öğrenciyi ve 7 öğretmeni İstanbul’da ağırladı. İlk defa İstanbul’a gelen öğrenciler, 3 gün boyunca müze gezilerinden boğaz turlarına, adalardan, kültür turlarına kadar İstanbul’un tarihi güzelliklerini de deneyimleme fırsatı buldular.

Daha Fazlası »
Ziyaret

2018 Kasım Okul Ziyaretlerimiz

Rabve Vakfı imza attığı “Eğitim İçin Her Şey” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da bugüne kadar 270 okula ziyaret gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl yapılan ziyaretler ile birlikte kıyafet ve kitap yardımında yaklaşık 60.000 bin öğrenciye ulaşıldı, su sorunu olan 28 okula su kuyusu açıldı. Eğitim İçin Her Şey projesinde 5 yılda planlanan 270 okul ve 60.000 öğrenciye 3 yıl içerisinde ulaşıldı.

Daha Fazlası »