ŞİMDİ DESTEK OLMA ZAMANI!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve yaklaşık 10 ili etkileyen yıkıcı depremin ilk gününden itibaren Rabve Vakfı olarak organize bir biçimde topladığımız yardımları bölgeye ulaştırma seferberliğinde bulunduk.

Kışlık kıyafet, mont, bere, iç çamaşırı, battaniye, termos, powerbank ve gıda gibi yardım malzemelerimizi ofisimizde, tüm çalışanlarımız ve gönüllülerimiz ile organize ederek afet bölgesine gönderdik.

Güneydoğu bölgesinde asrın felaketi olarak nitelendirilen yıkıcı depremin ilk gününden itibaren Rabve Vakfı olarak Palamut Group içerisinde bulunan ofisimizde hep birlikte yardımlarımızı hazırlamaya başladık. Tüm çalışma arkadaşımızın destekleri sayesinde yardımlar hızlıca organize edildi. 

Aldığımız top halindeki polarları beraber kestik, katladık, paketledik, kullanıma hazır hale getirdik. Her zamanki gibi bu kez de iyilik için hep beraber çalıştık.

Biz İstanbul’da paketleme ve organizasyon kısmı ile ilgilenirken, afet bölgesinde çalışanlarımız, gönüllülerimiz ve yönetim kurulumuz birebir temaslarda bulunup yardım dağıtım sürecinin koordinasyonunda yer aldılar. 

İhtiyaçların yerinde belirlenmesi sayesinde çok daha hızlı ve aktif bir şekilde yardımlarımızı dağıtma imkanı bulduk. 

Şimdi kalıcı ve sürdürülebilir projelerimiz ile deprem bölgesinde maddi ve manevi olarak zarar gören vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz…