EĞİTİM

Eğitimin için her şey diyerek çıktık bu yola… Yardımlarını esirgemeyen bağışçılarımızın da desteği ile ulaşılması zor okullara ulaştık ve ülkenin dört bir yanındaki öğrencilerin hayatlarına dokunduk. Projemizin 2023 hedefi 600 okula ulaşıp 250.000 öğrencinin daha iyi şartlar altında eğitim öğretim hayatını sürdürmek.

Bu güne dek gerçekleştirmiş olduğumuz 65.000 ayakkabı, 35.000 kışlık kıyafet, 20.000 eğitim kitabı, 18 jeneratör, 7 projeksiyon cihazı, 53 fotokopi makinası ile ile diğer akranlarıyla eşit haklara sahip olabilmeleri için hayat ve eğitim kalitelerini artırmak adına çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Derslik alanı olmayan okullarımız için yeni alanlar inşa edip, tamiratlarını üstlendik.

Onarım çalışmalarında bizleri yalnız bırakmayıp kolları sıvayan öğretmenlerimize de teşekkürü borç biliriz. Eğitim alanları dışında öğrencilerin sosyal faaliyetlerini de desteklemek adına çok amaçlı salonlar inşa ettik. Rabve vakfı olarak çocukların en temel ihtiyacı olan yemek yeme alanlarını sağladığımız gibi onların sosyal ve sanatsal yönlerinin de öne çıkması için önayak oluyoruz.

Fotoğraf

GALERİSİ